אובדן כושר עבודה

אתם רגילים לקום בבוקר, לעבור שעות רבות בכל יום וכך לממן את המשפחה שלכם? אם כך, אתם בוודאי לא יודעים איך להתמודד עם מצב של אובדן כושר עבודה. חשוב לדעת שזה עלול לקרות לכל אחד מאיתנו, בין אם בגלל מחלה מורכבת שחלינו בה, תאונה או בגלל כל סיבה אחרת. בנוסף, כדאי לדעת שבמדינת ישראל כל אזרח זכאי לקבלת סיוע במקרים כאלה, רק השאלה היא כמה מהר תקבלו את שמגיע לכם ועל כמה אחוזים יעמוד הפיצוי.

תנו לנו ללוות אתכם בתהליך

להתמודד עם כל הרבה בירוקרטיה וטפסים זה לא דבר שכל אחד יוכל לעשות, ובמיוחד לא כאשר מדובר על מישהו שעברית היא לא שפת האם שלו. אפשר להבין אתכם אם אתם חרדים מההתמודדות עם הביטוח הלאומי או עם חברת הביטוח שלכם, ולכן אנחנו מציעים ללוות אתכם בתהליך. אובדן כושר עבודה זה דבר שלא קל להתמודד איתו לא מבחינה פיזית ולא מבחינה רגשית, ולכן זה ברור שאם אפשר לקצר את התהליך הרי שכדאי לעשות זאת. אנחנו יכולים לעזור לכם בכך כי יש לנו ניסיון וידע בנושא של התמודדות עם גופים מורכבים כמו הביטוח הלאומי, כך שאתם מוזמנים לפנות לעורך דין אובדן כושר עבודה בכל עת.

המקצועיות עושה את ההבדל

אנחנו יכולים לעזור לכם למלא את הטפסים שצריך להגיש ואנחנו אפילו יכולים לעזור לכם להתכונן לקראת הועדה הרפואית שבוודאי יהיה עליכם להופיע. כל הדברים האלה אולי נשמעים לכם כמו פרטים קטנים, אך הם אלה שעושים את ההבדל ולכן לא כדאי לוותר על השירות שלנו.