רפואה  פרטית

הרפואה הפרטית הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהחיים המודרניים, ולכן זה ברור מדוע גם אתם באופן אישי מידי פעם מתייעצים עם רופא או מקבלים ממנו טיפול. עם זאת, יש מקרים שבהם גם ברפואה הפרטית עלולה להיות רשלנות, והשאלה הנשאלת היא מה עושים כדי שתוכלו לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם. כמו כן, לא פעם אדם רוצה לקבל מימון מגוף מסוים כדי לעבור טיפול אצל רופא פרטי, וגם במקרים כאלה צריך לבדוק איך אפשר לקבל את הפיצויים ואת המימון שרוצים. תמיד מדובר על התמודדות עם גופים של בירוקרטיה כמו הביטוח הלאומי או חברות ביטוח שונות, ומה שמאפיין תהליכים כאלה זה שהם לוקחים הרבה יותר מידי זמן.

תנו לנו לקצר לכם את התהליך

אנחנו מציעים לקצר לכם את התהליך, בין אם זה לקבלת המימון לטיפול רפואי פרטי ובין אם זה בכל תחום אחר שכולל מגע עם הביטוח הלאומי או עם הסבך של חברת הביטוח שלכם. אנחנו עוסקים בתחום הזה מזה שנים, ומשמעות הדברים היא שיש לנו ניסיון בהתמודדות עם בירוקרטיה כזאת. פעמים רבות מה שקובע כמה מהר מישהו יקבל פיצוי או מימון למשהו זו השאלה האם מתנהלים נכון מול הגוף שממנו רוצים לקבל את התשלום. כאן אנחנו נכנסים לתמונה כי זו בדיוק המומחיות שלנו: לעזור לכם להתנהל נכון.

טפסים וועדות רפואיות

חשוב להבין שאנחנו לא נותנים ייעוץ או ליווי משפטי, אך אנחנו כן יכולים לעזור לכם למלא את הטפסים בצורה הנכונה. כמו כן, אם צפוי לכם ועדה רפואית אנחנו גם יכולים להכין אתכם לקראתה, כך שתקבלו מהר את מה שמגיע לכם.