תביעות בריאות

אין ספק שעדיף בחיים להיות צעיר, יפה ובריא, ואם אפשר גם עשיר. עם זאת, ככל שעוברות השנים אנחנו מאבדים את החוסן הרפואי שלנו, וזה ברור שכל אחד מאיתנו עלול לחלות במחלות שונות. השאלה האמיתית היא איך נכון להתמודד עם מקרים כאלה, ואם יש לכם חברת ביטוח אתם בוודאי רוצים להגיש תביעת בריאות כדי לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם. זה נכון, תביעת בריאות שתזכו בה אומנם לא תחזיר לכם את הבריאות שלכם, אך היא כן תעזור לכם להתמודד עם ההוצאות הכלכליות  של הטיפולים שלהם אתם בוודאי זקוקים ולכן לא כדאי לוותר על כך.

איך להתנהל נכון מול חברת הביטוח

לכל אחד מאיתנו יש חשש שמתעורר כשהוא חושב על חברת הביטוח שלו, כי אומנם אנחנו משלמים על הביטוחים האלה כל החיים אך כולנו מכירים את הסיפורים של חברות ביטוח שלא קל לקבל מהן פיצויים. על מנת שתוכלו לסיים כמה שיותר מהר את התהליך של תביעת הבריאות ועל מנת שתקבלו את מה שמגיע לכם, במידה בגיליתם כי אתם חולים בסרטן צוואר הרחם ואתם חוששים שזה קרה בעקבות רשלנות רפואית אתם מוזמנים לפנות אלינו. אומנם לא ניתן לכם ייעוץ או ליווי משפטי, אך כן נוכל לעזור לכם כי יש לנו ניסיון וידע בתחום.

מובילים אתכם לקבלת מה שמגיע לכם

יש דרך שבה כדאי לבחור בהתמודדות עם חברות הביטוח, בין אם זה במובן של מילוי הטפסים, הופעה בפני ועדה רפואית או כל דבר אחר. אנחנו נוכל ללוות אתכם בתהליך הזה ולתדרך אתכם, ואתם תראו שזה יקצר לכם את התהליך וגם יוביל לקבלת מה שמגיע לכם.