תביעות מחלת עבודה

יש לא מעט מקומות עבודה שחושפים אותנו לנזקים שונים, בין אם זה כולל חומרים שאנחנו צריכים לנשום ולהיות חשופים אליהם יום אחרי יום ובין אם זה כולל סיכונים בריאותיים אחרים. הרבה אנשים חלו בגלל עבודה מסוימת שהם עשו במשך עשרות שנים, וזה בכלל לא משנה אם מדובר על פגיעה בשמיעה או על פגיעות רפואיות אחרות. זה קרה גם לכם ואתם תוהים איך להגיש תביעת מחלת עבודה? אם כך, כדאי שתדעו שהגעתם למקום הנכון, כי אנחנו אומנם לא ניתן לכם ייעוץ משפטי אך ניתן לכם ייעוץ פרקטי שיקצר עבורכם את התהליך וגם יוביל לכך שתקבלו את מה שמגיע לכם.

צעדים ראשונים

על מנת שתוכלו לדעת איך להגיש תביעת ביטוח מחלות קשות אתם צריכים תחילה להכיר את החוקים ואת מה שמגיע לכל אזרח במדינת ישראל. יש מקרים שבהם צריך לפנות אל הביטוח הלאומי, אך יש גם מקרים שבהם הכתובת היא חברת הביטוח של הנפגע. אנחנו נוכל לעזור לכם להבין מה אתם צריכים לעשות ומה בדיוק מגיע לכם אחרי מה שקרה, וזה למעשה יהיה הצעד הראשון שיבהיר לכם איך להתמודד עם המצב החדש שאליו נקלעתם.

אפשר להתמודד נכון עם בירוקרטיה

ההתמודדות עם הבירוקרטיה, ובמיוחד אם היא מגיעה בדמות הביטוח הלאומי, זה לא דבר פשוט. לכן אפשר להבין מדוע אתם רוצים עזרה, ואנחנו נוכל לעזור לכם בכל מה שצריך: החל ממילוי טפסים ועד הכנה לקראת הוועדות הרפואיות שמצפות לכם כחלק מהתהליך שאותו יהיה עליכם לעבור.