תביעות סיעודיות

לא קל להגיע לשלב שבו אחד מההורים שלנו הופך להיות סיעודי, וזה לא משנה אם זה קרה לו באופן טבעי או בגלל תאונה כזאת או אחרת. מה שחשוב לדעת זה שכל אזרח במדינת ישראל זכאי לזכויות מסוימות ועזרה כדי להתמודד עם המצב הסיעודי שאליו הוא הגיע, אך על מנת שאפשר יהיה לממש את הזכויות האלה צריך לעבור סבך לא פשוט של בירוקרטיה. אפשר להבין אתכם אם אתם תוהים איך נכון להתמודד עם המצב החדש אליו נקלעתם ועם הרצון שלכם לעזור להורה שלכם, ואנחנו כאן כדי ללוות אתכם בתהליך.

מה אנחנו מציעים לכם?

חשוב לדעת שכאשר רוצים להגיש תביעת סיעוד בדרך כלל צריך להכיר את החוק, להכיר את הזכויות של ההורה שלכם וגם צריך למלא לא מעט טפסים. כמו כן, צריך בדרך כלל גם לעבור לא מעט בדיקות רפואיות ולפעמים יש צורך גם לעמוד פני וועדות רפואיות. על מנת שההורה שלכם שהפך להיות סיעודי יוכל לעמוד בכל הדברים האלה, הוא צריך עזרה, וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו ניתן לכם את המידע וגם נעזור לכם למלא את הטפסים כמו שצריך, מה שאומר שבסופו של דבר הסיכוי לקבל את מה שמגיע לכם יגדל.

הכנה לקראת ועדה רפואית

להתמודד עם ועדות רפואיות זה לא פשוט, ולכן אנחנו מציעים עזרה גם בנושא הזה. יש לנו אפשרות להכין את ההורה שלכם לקראת הועדה הרפואית, הן מבחינת ההרגשה והן מבחינת מה שעתיד לקרות, וגם זה יגדיל את סיכוייו לקבל את שמגיע לו.

פנו למומחים בתביעות סיעוד על מנת שתקבלו את מה שמגיע לכם מחברות הביטוח.